Valensey

Saçlarınız Dökülmesin, Güçlensin!

İçeriği Propolis Özü ile güçlendirilmiş, kepeği ve saç dökülmesini önleyici yılan yağı şampuanı. Şampuan saçtaki yağ, kir, deri parçacıkları, kepek, çevreden bulaşan tozlar ve diğer kirli parçacıkların, su yardımı ile saçtan ayrılarak, saçın temizlenmesini sağlayan, su ile temas ettiğinde köpüren bir temizlik maddesidir.

Ayrıntılı Bilgi

Valensey Çinko Şampuanı

VALENSEY Çinko Şampuanı, içerdiği Yeni Nesil Bitkisel formül sayesinde saçlarınızı, saç derinizi ve saç köklerini besleyerek, kepek problemlerini giderir, saçların sağlık kazanmasını sağlar.

Ayrıntılı Bilgi

Valensey Sarımsak Şampuanı

Saçları dökülenler, yıpranmış saçlarını onarmak isteyenler, saç köklerini güçlendirmek isteyenler. Eğer sizde saçlarınız için uzun süredir uzman bir şampuan arıyorsanız, artık buldunuz. 5000 yıllık tarihiyle sarımsak, saçların en büyük dostu, sarımsak artık değişime uğradı, kokusu yok, kullanımı kolay ve artık şampuan!

Ayrıntılı Bilgi

Valensey Saç Kremi

Saç kremleri saçı nemlendirebilir, güçsüz saçları güçlendirebilir, kolay taranmasını sağlayabilir, saçlara parlaklık verebilir. İyi durumdaki saçlar aynen genç kızlığınızdaki saçlarınıza benzer. Yani; daha canlı, aynen sağlıklı bir cilt ve parlak gözler gibi....

Ayrıntılı Bilgi

Yılan Yağı Şampuanı Kullanımı


Haftada en az 3 gün uygulanınız, en iyi sonuç için aralıksız ve düzenli 1 ay kullanınız!

İstenilen bölgeye parmak ucuyla masaj şeklinde 5-10 dakika uygulanınız, 3 saat sonra şampuanla yıkayınız.

 

ERKEKLERDE YILAN YAĞI KULLANIMI

Erkek tipi saç dökülmesi saçta androjenlerin etkilerine karşı kalıtsal bir duyarlılık nedeniyle oluşur. İnsanlardaki, özellikle erkeklerdeki saç dökülmelerinin %95 gibi büyük bir bölümünü oluşturur. Beyaz ırkta diğer ırklara göre daha fazla görülmektedir.

Tüm erkeklerin üçte ikisinde klinik olarak gözlenen bir erkek tipi saç dökülmesi olduğu varsayılmaktadır. Yılan Yağı Erkeklerin Kabusu Olan , Irsi olan veya ırsi olmayan kellikte yada saç dökülmelerindeki etkisi ile sizi memnun müşterilerimiz arasına katacaktır.

BAYANLARDA YILAN YAĞI KULLANIMI

Bayanlarda saç dökülmesi yaygın bir problemdir. Kellik erkeklere mahsus bir olay olduğu kabul edilmesinden dolayı kadınlarda ki saç dökülmesi pek önemsenmemiştir. Saç dökülmesi tıbbı ve estetik bir sorun olarak kabul görmektedir.

Bir çok kadın saç dökülmesi sorunun tedavisi için gerek saç sağlığı gereklerini yerine getirmeye başlamıştır. Saçın seyrelmesi bayanlar yaşlandıklarında kabul edilebilir bir durum almıştır. Bayanlardaki saç dökülmesi problemlerinin Yılan Yağının düzenli kullanımında etkili bir sonuçla durduğu dökülen saçların yeniden çıktığı gözlenmiştir.

 

Sepetiniz

Sepetinizde ürün bulunmuyor  

Orjinal Valensey Nasıl Anlaşılır?

orjinal valensey
  • Şişede kabartmalı Valensey yazısı.
  • Şişe ve kapağı kahverengidir.
  • Etiketler şeffaf, arkalı önlü .
  • Etiket üzerinde valensey.com.tr ibaresi geçmektedir.
  • Dış kutuda yeni ibaresi bulunmaktadır.
  • Şişenin yanları kabartmalı.

Bugün : 5 | Dün : 0 | Toplam : 5
© Valensey, Asya Doğal Ürünler şirketinin tescilli markasıdır. Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım ve uygulama: Turhan