Valensey

Saçlarınız Dökülmesin, Güçlensin!

İçeriği Propolis Özü ile güçlendirilmiş, kepeği ve saç dökülmesini önleyici yılan yağı şampuanı. Şampuan saçtaki yağ, kir, deri parçacıkları, kepek, çevreden bulaşan tozlar ve diğer kirli parçacıkların, su yardımı ile saçtan ayrılarak, saçın temizlenmesini sağlayan, su ile temas ettiğinde köpüren bir temizlik maddesidir.

Ayrıntılı Bilgi

Valensey Çinko Şampuanı

VALENSEY Çinko Şampuanı, içerdiği Yeni Nesil Bitkisel formül sayesinde saçlarınızı, saç derinizi ve saç köklerini besleyerek, kepek problemlerini giderir, saçların sağlık kazanmasını sağlar.

Ayrıntılı Bilgi

Valensey Sarımsak Şampuanı

Saçları dökülenler, yıpranmış saçlarını onarmak isteyenler, saç köklerini güçlendirmek isteyenler. Eğer sizde saçlarınız için uzun süredir uzman bir şampuan arıyorsanız, artık buldunuz. 5000 yıllık tarihiyle sarımsak, saçların en büyük dostu, sarımsak artık değişime uğradı, kokusu yok, kullanımı kolay ve artık şampuan!

Ayrıntılı Bilgi

Valensey Saç Kremi

Saç kremleri saçı nemlendirebilir, güçsüz saçları güçlendirebilir, kolay taranmasını sağlayabilir, saçlara parlaklık verebilir. İyi durumdaki saçlar aynen genç kızlığınızdaki saçlarınıza benzer. Yani; daha canlı, aynen sağlıklı bir cilt ve parlak gözler gibi....

Ayrıntılı Bilgi

Yılan Yağı Şampuanı Faydaları

Anti bakteriyel, antifungal ve doku yenileyici, Trikofiton mantarını inhibe ederek tineanın (saçlı derinin mikotik (mantar) hastalıkları) iyileşmesini, Yanık enfeksiyonlarının önlenmesini, yanıkların iyileşmesini, Deri ülserlerinin iyileşmesini, Oldukça ızdırap veren decubitus ülserlerinin iyileşmesini, Ameliyat sonrası yaraların iyileşmesini hızlandırmaya yardımcı olur.

HAMAMELIS VIRGINIANA - WITCH HAZEL OIL (GÜVERCİN AĞACI-CADI FINDIĞI YAĞI):Yağ salgılanmasının düzenlenmesinde etkilidir. Kızarıklık ve hassasiyet oluşumunu önler. Ciltte kan dolaşımını hızlandırır.

PEPPERMINT OIL - NANE YAĞI: Yağlı, zayıf ve ince telli saçlarda saç tellerine maksimum seviyede hacim ve güç kazandırmayı destekler. Saça yeniden hacim, enerji ve parlaklık kazandırmaya yardımcı olur.

CASTOR OIL - HİNT YAĞI: Saçları güçlendirerek, dökülmesini önlemeye yardımcı olur.

COCONUT OIL - HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI: Yıpranmış saç uçlarınıza bakım yaparak yumuşak ve parlak bir görünüm kazandırır. Saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur.

PALM OIL - PALMİYE YAĞI: Saça dayanıklılık verir, nemlendirir.

HORDEUM DISTICHON - BARLEY EXTRACT ( ARPA ÖZÜ ): Hassas cildi rahatlatır ve cilde ihtiyacı olan bakımı sağlar. Kolojen kaybını önler ve ciltteki kolojeni korur.

TOKOFEROL: Vitamin E (tokoferol) antioksidan ve serbest radikal yakalayıcısı olup kapiller kan dolaşımını ve kollajen sentezini arttırır. Antienflamatuar etkiye sahiptir.

D-PANTHENOL - Dekspantenol: İyileştirici etkiye sahip. Tedavi edici özelliğinin yanında kıl köklerini besleyerek, uygulandığı bölge de kılların daha güçlü çıkmasını sağlayan maddedir.

 

Sepetiniz

Sepetinizde ürün bulunmuyor  

Orjinal Valensey Nasıl Anlaşılır?

orjinal valensey
  • Şişede kabartmalı Valensey yazısı.
  • Şişe ve kapağı kahverengidir.
  • Etiketler şeffaf, arkalı önlü .
  • Etiket üzerinde valensey.com.tr ibaresi geçmektedir.
  • Dış kutuda yeni ibaresi bulunmaktadır.
  • Şişenin yanları kabartmalı.

Bugün : 5 | Dün : 0 | Toplam : 5
© Valensey, Asya Doğal Ürünler şirketinin tescilli markasıdır. Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım ve uygulama: Turhan