Valensey

Saçlarınız Dökülmesin, Güçlensin!

İçeriği Propolis Özü ile güçlendirilmiş, kepeği ve saç dökülmesini önleyici yılan yağı şampuanı. Şampuan saçtaki yağ, kir, deri parçacıkları, kepek, çevreden bulaşan tozlar ve diğer kirli parçacıkların, su yardımı ile saçtan ayrılarak, saçın temizlenmesini sağlayan, su ile temas ettiğinde köpüren bir temizlik maddesidir.

Ayrıntılı Bilgi

Valensey Çinko Şampuanı

VALENSEY Çinko Şampuanı, içerdiği Yeni Nesil Bitkisel formül sayesinde saçlarınızı, saç derinizi ve saç köklerini besleyerek, kepek problemlerini giderir, saçların sağlık kazanmasını sağlar.

Ayrıntılı Bilgi

Valensey Sarımsak Şampuanı

Saçları dökülenler, yıpranmış saçlarını onarmak isteyenler, saç köklerini güçlendirmek isteyenler. Eğer sizde saçlarınız için uzun süredir uzman bir şampuan arıyorsanız, artık buldunuz. 5000 yıllık tarihiyle sarımsak, saçların en büyük dostu, sarımsak artık değişime uğradı, kokusu yok, kullanımı kolay ve artık şampuan!

Ayrıntılı Bilgi

Valensey Saç Kremi

Saç kremleri saçı nemlendirebilir, güçsüz saçları güçlendirebilir, kolay taranmasını sağlayabilir, saçlara parlaklık verebilir. İyi durumdaki saçlar aynen genç kızlığınızdaki saçlarınıza benzer. Yani; daha canlı, aynen sağlıklı bir cilt ve parlak gözler gibi....

Ayrıntılı Bilgi

Hakkımızda

KALİTE POLİTİKAMIZ
Modern işletmecilik idealimiz olup,eğitimli personelimizle birlikte insan sağlığını ön planda tutarak,% 100 güvenli ve hijyenik şartlarda,sistematik,disiplinli,detaylı ve kalite sistemimizi sürekli kılarak müşteri memnuniyetini sağlamak tüm Valensey çalışanlarının asıl görevidir.

İç Eğitim
Üniversiteler ve uzman kişilerce tarafından verilen kalite ile ilgili eğitim ve seminerlere firmamızda çalışan teknik ve idari kadro gönderilerek bilgi ve becerilerinin geliştirilmesi sağlanmaktadır.
Ayrıca üretimde çalışan tüm personelimiz kalite ve hijyen konusunda eğitim programlarımız dahilinde sürekli bilgilendirilmektedir.

Hijyenlik
Ürünlerimiz ; İnsan sağlığına zararlı her türlü dış etkenlerden hijyen ve sanitasyon kurallarına uyularak arındırılmakta, T.C.Saglik Bakanligi 5342 sayili kozmetik kanununa uygun, sterilize edilerek üretilmekte aflatoksin içermemektedir. Bizimle çalışan müşterilerimize yılalrın yazılı bilgi birikimini fiili işle birleştirerek en iyi ve kaliteli ürünleri sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Satın Alma
İşin uzmanı ve Üretim Mühendislerimiz tarafından, satın alınan tüm hammaddelerin kalite prosedürünün ilgili dokümanlarına uyarak analizleri yapılır.
Alınan yere aynen iade edilir.Tüm alımlarımız bu şekilde gerçekleşmektedir.

Bunun içindir ki ; Tüm bu işlemler sonucunda üretimden çıkan ürünlerimiz; Valensey garantisi ile siz değerli tüketicilerimize ulaşmaktadır.

Sepetiniz

Sepetinizde ürün bulunmuyor  

Orjinal Valensey Nasıl Anlaşılır?

orjinal valensey
  • Şişede kabartmalı Valensey yazısı.
  • Şişe ve kapağı kahverengidir.
  • Etiketler şeffaf, arkalı önlü .
  • Etiket üzerinde valensey.com.tr ibaresi geçmektedir.
  • Dış kutuda yeni ibaresi bulunmaktadır.
  • Şişenin yanları kabartmalı.

Bugün : 5 | Dün : 0 | Toplam : 5
© Valensey, Asya Doğal Ürünler şirketinin tescilli markasıdır. Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım ve uygulama: Turhan