Valensey

Saçlarınız Dökülmesin, Güçlensin!

İçeriği Propolis Özü ile güçlendirilmiş, kepeği ve saç dökülmesini önleyici yılan yağı şampuanı. Şampuan saçtaki yağ, kir, deri parçacıkları, kepek, çevreden bulaşan tozlar ve diğer kirli parçacıkların, su yardımı ile saçtan ayrılarak, saçın temizlenmesini sağlayan, su ile temas ettiğinde köpüren bir temizlik maddesidir.

Ayrıntılı Bilgi

Valensey Çinko Şampuanı

VALENSEY Çinko Şampuanı, içerdiği Yeni Nesil Bitkisel formül sayesinde saçlarınızı, saç derinizi ve saç köklerini besleyerek, kepek problemlerini giderir, saçların sağlık kazanmasını sağlar.

Ayrıntılı Bilgi

Valensey Sarımsak Şampuanı

Saçları dökülenler, yıpranmış saçlarını onarmak isteyenler, saç köklerini güçlendirmek isteyenler. Eğer sizde saçlarınız için uzun süredir uzman bir şampuan arıyorsanız, artık buldunuz. 5000 yıllık tarihiyle sarımsak, saçların en büyük dostu, sarımsak artık değişime uğradı, kokusu yok, kullanımı kolay ve artık şampuan!

Ayrıntılı Bilgi

Valensey Saç Kremi

Saç kremleri saçı nemlendirebilir, güçsüz saçları güçlendirebilir, kolay taranmasını sağlayabilir, saçlara parlaklık verebilir. İyi durumdaki saçlar aynen genç kızlığınızdaki saçlarınıza benzer. Yani; daha canlı, aynen sağlıklı bir cilt ve parlak gözler gibi....

Ayrıntılı Bilgi

Yılan Yağı

Yılan Yağı

Yılan Yağı

15 TL

Sepete At Hemen Al

Saç uzamasına ve saçların bakımlı görünmesine yardım eder. Aynı zamanda saç dökülmelerini önlemek için de kullanılır. Bu etkisi için saç derisine masaj yaparak sürülebilir. İçeriğindeki omega 3 yağ asitleri sayesinde saç derisini nemlendirir, saç foliküllerinin sağlığını iyileştirir. Saçların erken beyazlamasını da engeller. Saçlara parlaklık verir. Yılan yağı saç uzamasına ve saçların bakımlı görünmesine yardım eder. Kaşlar için de faydalı bir yağdır. Kaş bakımı için kullanılabilir. Kaşların çıkmasına yardım eder.  Sakalların gürleşmesi, sağlıklı uzamasına ve çıkmasına yardım eder.

KULLANIMI: Parmak uçlarınıza 6 damla yılan yağı damlatın. Sakal çıkmasını istediğiniz kısımlara bu yağı güzelce masaj yaparak yedirerek sürün. Yağı sürdükten sonra 2 saat kadar sürdüğünüz kısımları yıkamayın. 2 saat sonra ılık su ile yüzünüzü ve sakal bölgenizi yıkayabilirsiniz. Haftada 2-3 kez bu uygulamayı sakal çıkmayan kısımlara yapabilirsiniz.  Tercihen her gün, saç dökülmesinin gözlemlendiği bölgelere yılan yağının uygulanarak, ortalama 10 dakika boyunca bu bölgeye masaj yapılması gerektiği belirtilir. Sonrasında ise en az iki saat boyunca yılan yağı saçta bekletilir. Ve ardından saçın şampuan ile her zamanki gibi yıkanması önerilir.

 

Geri Dön

Sepetiniz

Sepetinizde ürün bulunmuyor  

Orjinal Valensey Nasıl Anlaşılır?

orjinal valensey
  • Şişede kabartmalı Valensey yazısı.
  • Şişe ve kapağı kahverengidir.
  • Etiketler şeffaf, arkalı önlü .
  • Etiket üzerinde valensey.com.tr ibaresi geçmektedir.
  • Dış kutuda yeni ibaresi bulunmaktadır.
  • Şişenin yanları kabartmalı.

Bugün : 5 | Dün : 0 | Toplam : 5
© Valensey, Asya Doğal Ürünler şirketinin tescilli markasıdır. Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım ve uygulama: Turhan