Valensey

Saçlarınız Dökülmesin, Güçlensin!

İçeriği Propolis Özü ile güçlendirilmiş, kepeği ve saç dökülmesini önleyici yılan yağı şampuanı. Şampuan saçtaki yağ, kir, deri parçacıkları, kepek, çevreden bulaşan tozlar ve diğer kirli parçacıkların, su yardımı ile saçtan ayrılarak, saçın temizlenmesini sağlayan, su ile temas ettiğinde köpüren bir temizlik maddesidir.

Ayrıntılı Bilgi

Valensey Çinko Şampuanı

VALENSEY Çinko Şampuanı, içerdiği Yeni Nesil Bitkisel formül sayesinde saçlarınızı, saç derinizi ve saç köklerini besleyerek, kepek problemlerini giderir, saçların sağlık kazanmasını sağlar.

Ayrıntılı Bilgi

Valensey Sarımsak Şampuanı

Saçları dökülenler, yıpranmış saçlarını onarmak isteyenler, saç köklerini güçlendirmek isteyenler. Eğer sizde saçlarınız için uzun süredir uzman bir şampuan arıyorsanız, artık buldunuz. 5000 yıllık tarihiyle sarımsak, saçların en büyük dostu, sarımsak artık değişime uğradı, kokusu yok, kullanımı kolay ve artık şampuan!

Ayrıntılı Bilgi

Valensey Saç Kremi

Saç kremleri saçı nemlendirebilir, güçsüz saçları güçlendirebilir, kolay taranmasını sağlayabilir, saçlara parlaklık verebilir. İyi durumdaki saçlar aynen genç kızlığınızdaki saçlarınıza benzer. Yani; daha canlı, aynen sağlıklı bir cilt ve parlak gözler gibi....

Ayrıntılı Bilgi

Karınca Yağı

Karınca Yağı

Karınca Yağı

15 TL

Sepete At Hemen Al

Karınca yumurtası yağı, tüy sorunu ve cilt problemlerinde kullanılan şifalı yağlardan biridir. Bu yağ çocuklar büyüdükleri zaman tüylenme sorunu yaşamasın diye bebeklik döneminde kullanılan bir üründür. O dönemde bebekler çıplak olarak karınca yuvasına yatırılırmış. Karınca yumurtası yağları yuvada kaldığından, bebeklerin büyüdüklerinde tüylü olmaması sağlanırmış. Bu yağın tüyler için kullanılması ergenlikle birlikte başlamalıdır. Tüylerden arındırılmış yere, parmak ucuyla yağ sürülmelidir. Herhangi bir yan etkisi olmayan yağın etkisi 6-7 ayda görülebiliyor. Uygulamada 4 gün yağı kullandıktan sonra 15 gün gün ara verilmelidir. Eskiden karınca yuvalarından toplanan yağ, artık valensey sayesinde kolayca satın alınabiliyor. Erkekler ve kadınlar için kullanımı uygun bir yağdır.

KULLANIMI: Her akşam yatmadan önce bir iki damla alarak sürmek istediğiniz bölgeye 5 - 10 dakika masaj yaparak yağı cildinize iyice yedirin. Sabah temizleyin ki cildiniz nefes alsın. Geri kalan 4 günde aynı işlemi uygulayın.

Geri Dön

Sepetiniz

Sepetinizde ürün bulunmuyor  

Orjinal Valensey Nasıl Anlaşılır?

orjinal valensey
  • Şişede kabartmalı Valensey yazısı.
  • Şişe ve kapağı kahverengidir.
  • Etiketler şeffaf, arkalı önlü .
  • Etiket üzerinde valensey.com.tr ibaresi geçmektedir.
  • Dış kutuda yeni ibaresi bulunmaktadır.
  • Şişenin yanları kabartmalı.

Bugün : 5 | Dün : 0 | Toplam : 5
© Valensey, Asya Doğal Ürünler şirketinin tescilli markasıdır. Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım ve uygulama: Turhan