Valensey

Saçlarınız Dökülmesin, Güçlensin!

İçeriği Propolis Özü ile güçlendirilmiş, kepeği ve saç dökülmesini önleyici yılan yağı şampuanı. Şampuan saçtaki yağ, kir, deri parçacıkları, kepek, çevreden bulaşan tozlar ve diğer kirli parçacıkların, su yardımı ile saçtan ayrılarak, saçın temizlenmesini sağlayan, su ile temas ettiğinde köpüren bir temizlik maddesidir.

Ayrıntılı Bilgi

Valensey Çinko Şampuanı

VALENSEY Çinko Şampuanı, içerdiği Yeni Nesil Bitkisel formül sayesinde saçlarınızı, saç derinizi ve saç köklerini besleyerek, kepek problemlerini giderir, saçların sağlık kazanmasını sağlar.

Ayrıntılı Bilgi

Valensey Sarımsak Şampuanı

Saçları dökülenler, yıpranmış saçlarını onarmak isteyenler, saç köklerini güçlendirmek isteyenler. Eğer sizde saçlarınız için uzun süredir uzman bir şampuan arıyorsanız, artık buldunuz. 5000 yıllık tarihiyle sarımsak, saçların en büyük dostu, sarımsak artık değişime uğradı, kokusu yok, kullanımı kolay ve artık şampuan!

Ayrıntılı Bilgi

Valensey Saç Kremi

Saç kremleri saçı nemlendirebilir, güçsüz saçları güçlendirebilir, kolay taranmasını sağlayabilir, saçlara parlaklık verebilir. İyi durumdaki saçlar aynen genç kızlığınızdaki saçlarınıza benzer. Yani; daha canlı, aynen sağlıklı bir cilt ve parlak gözler gibi....

Ayrıntılı Bilgi

Çörek Otu Sabunu

Çörek Otu Sabunu

Çörek Otu Sabunu

15 TL

Sepete At Hemen Al

Ayakta bulunan yaraları temizler ve iyileşmesine yardımcı olur. Egzama sorunu yaşayanlar için faydalıdır. Deri sorunları için mikrop öldürücü bir özelliğe sahiptir. Ayak yaralarını temizler ve cildi besleyerek iyileşme sürecine yardımcı olur. Saç beyazlaması şikâyeti olanlar için mükemmel bir çözümdür. Saç beyazlamasını önler ve saç dökülmesini ortadan kaldırır. Alerji şikâyeti olanlar için çörek otu sabunu etkili bir çözümdür. Vücudun rahatlamasını ve nefes almasını sağlar. Tamamen doğal olan bu sabunun hiçbir yan etkisi yoktur. İçinde bulunan Anti-Histamin özelliğiyle oluşan alerjik reaksiyonlara karşı mükemmel bir etkiye sahiptir. Vücutta oluşmuş olan birçok deri hastalıklarına karşı etkili bir doğal ilaçtır. Cildimizin sağlıklı bir yapıda kalmasına yardımcı olmak için kullanılabilen ve içerisinde hiçbir kimyasal madde bulundurmayan bir şifa sabunudur. İltihabı azaltır. Saç diplerine friksiyon yapar. Kas ağrılarını azaltır. Öksürüğü azaltma özelliğine sahiptir. Vücutta bulunan siyahlığı giderir. Nezle ve hapşırma gibi alerjinin yaygın olduğu belirtileri azaltır ve iyileşmeye katkı sağlar. Cildimizde oluşmuş sivilcelerin hızlı iyileşmesinde etkili bir çözümdür. Vücudumuzda oluşabilecek deri hastalıklarını önceden önleyebilecek bir özelliğe sahiptir.

KULLANIMI: Saf ve baz yağların faydaları için köpüğü cildinizde minimum 5-10 sn. tutmanızı öneririz.

Geri Dön

Sepetiniz

Sepetinizde ürün bulunmuyor  

Orjinal Valensey Nasıl Anlaşılır?

orjinal valensey
  • Şişede kabartmalı Valensey yazısı.
  • Şişe ve kapağı kahverengidir.
  • Etiketler şeffaf, arkalı önlü .
  • Etiket üzerinde valensey.com.tr ibaresi geçmektedir.
  • Dış kutuda yeni ibaresi bulunmaktadır.
  • Şişenin yanları kabartmalı.

Bugün : 5 | Dün : 0 | Toplam : 5
© Valensey, Asya Doğal Ürünler şirketinin tescilli markasıdır. Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım ve uygulama: Turhan